« předchozí následující »
7:00–8:00Open class PDTýna Obsazeno
Pouze náhradníci: 1
15:00–16:00 Pole dance Bmix (děti)Pája Kurz od 16.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
16:30–17:45INT 2Pája Kurz od 2.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
17:45–18:45Pole dance B2Pája Kurz od 16.9.
volno: 2 (+2)
18:45–20:00INT 1Pája Kurz od 16.9.
volno: 1 (+2)
20:00–21:00Flexi legsPája Kurz od 16.9.
volno: 2 (+2)
6:30–7:30Flexi bodyKlárka volno: 4 (+2)7:30–8:30Pole & strongKlárka volno: 3 (+2)16:15–17:30INT mixLenka Kurz od 3.9.
volno: 1 (+2)
17:30–18:45ADV: T&CLenka Kurz od 10.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
18:45–20:00ADV: T&CLenka Kurz od 3.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 1
20:00–21:00Pole dance B2Pája Kurz od 15.10.
volno: 1 (+2)
7:00–8:00Open class PDTýna volno: 2 (+2)8:00–9:00Flexi bodyTýna volno: 4 (+2)15:20–16:20Volná lekcevolno: 6 (+2)16:20–17:35ADV mixPája Kurz od 18.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
17:35–18:50INT mixPája Kurz od 23.10.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
18:50–20:05Tricks & Combos IIPája Kurz od 4.9.
volno: 1 (+2)
20:05–21:20MIX levelPája Kurz od 25.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
6:30–7:30Flexi bodyPája Kurz od 19.9.
volno: 1 (+2)
7:30–8:45Tricks & Combos IIPája Kurz od 7.11.
volno: 2 (+2)
15:45–16:45 Pole dance B2 (děti)Pája Kurz od 19.9.
volno: 1 (+2)
16:45–17:45Pole dance B1Anet Kurz od 5.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 1
17:45–19:00INT mixAnet Kurz od 5.9.
volno: 1 (+2)
19:00–20:15Pole dance B1*Anet Kurz od 24.10.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
20:15–21:30ADV 2Kája Kurz od 26.9.
volno: 3 (+2)
17:45–18:45Aerial hoop 2Kája Kurz od 11.11.
volno: 1 (+2)
18:45–19:45Aerial hoop 3Kája Kurz od 4.11.
volno: 2 (+2)
18:00–19:00Aerial hoop 2Kája Kurz od 3.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
19:00–20:00Aerial hoop 3Kája Kurz od 10.9.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
18:50–19:50Flexi bodyKlárka volno: 4 (+2)19:50–20:50KruháčKlárka volno: 4 (+2)15:40–16:40Aerial hoop 1Anet Kurz od 24.10.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
18:10–19:10Aerial hoop 3Kája Kurz od 10.10.
Obsazeno
Pouze náhradníci: 2
19:10–20:10Aerial hoop 1Kája Kurz od 5.9.
volno: 1 (+2)
DnesÚt 19.11.2019St 20.11.2019Čt 21.11.2019
Sál 1
Sál 2
Sál 1
Sál 2
Sál 1
Sál 2
Sál 1
Sál 2
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
9:00
15:00
9:00 – 15:00
9:00 – 15:00
9:00 – 15:00
9:00 – 15:00
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30