Pro koho jsou lekce vhodné?

Jak se mám zaregistrovat?

Co si s sebou vzít na lekci?

Kolik nás bude na lekci?

Podle čeho si mám vybrat kurz?

V případě, že se nemohu dostavit na lekci, je nutná omluva?

Kolik lekcí si můžu během kurzu nahradit?

Jak si můžu nahradit lekce?

Pokud jste nenašli odpověď na Vámi hledanou otázku, rády Vám zodpovíme Vaše dotazy na recepce@trendigo.cz.

Jaká jsou stávající protiepidemiologická opatření? 

Nadále v našem studiu dodržujeme přísná protiepidemiologická pravidla vycházející z doporučení MZČR. Všechny přítomné osoby se prokazují testem (PCR, antigen), potvrzením o očkování, nebo že spadají do ochranné lhůty 180 dnů po prodělání nemoci Covid-19. 

Tebe prosíme o dodržování následujících pravidel:

1. OHLEDUPLNOST A ODSTUPY: v našem studiu přirozeně dochází k větší kumulaci osob na některých místech. Prosíme o maximální ohleduplnost, a pokud je to možné, co nejvíce dodržujte odstupy 2 m od ostatních klientů i personálu. Chráníte tak sebe i své okolí. Povinnost prokázání se testem. 

2. ŠATNY A SPRCHY: naše šatny a sprchy můžeš používat. Svůj čas strávený v nich však omez na nezbytné minimum. Skříňky si vybírej tak, abys kolem sebe měl/a dostatek volného prostoru.

3. PODLOŽKA na cvičení: pokud je to možné, přines si vlastní podložku na cvičení. Můžeš použít naší, podmínka je vlastní ručník ! 

4. DEZINFEKČNÍ PROSTŘEDKY: při vstupu do prostor / odchodu z prostor studia použij připravené dezinfekční prostředky na ruce.

5. PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ: pokud pociťuješ jakékoliv příznaky respiračního či jiného infekčního onemocnění, prosíme, odlož návštěvu našeho studia na dobu, kdy budeš zdravá/ý.

💙 Děkujeme za Tvoji podporu ! 

Těšíme se na Vás a na naše společné zážitky,
Team Trendigo